GSM zásilkový box

Přináší 100% doručení vašich zásilek přímo v místě Vaši firmy nebo bydliště!

Často kladené dotazy:

Proč jste nepoužili nějaké jiné metody pro otevření zásilky jako například čtečky kódu, RFID, NFC a další ?

I tady jsme zvažovali všechny tyto možnosti, avšak každá z nich má svoje negativa. V podstatě ani jedná z nich není schopná zjistit skutečnou osobu, která GSM box otevřela. Navíc použití čtečky kodu jsme vyloučili i z toho důvodu, že je u ní velmi problematická manipulace s většími balíky, s balíky, které jsou „pomuchlané“ atd., kdy tyto čtečky velmi často selhávají. Toto lze vidět i u pokladen v supermarketech, kdy někdy selhávají čtečky i v totálně čistém prostředí. Navíc je nutno si uvědomit, že tyto boxy mohou stát ve venkovním prostředí, kde na ně bude působit déšť, sníh, mohou se při provozu zašpinit atd.Proč jste nepoužili kamerový systém?

Zde je nutno podotknout, že mnoho lidí si myslí, že kamerový systém je samospasitelný a vše řeší. Vzhledem k tomu, že jsme vývojová firma s velkými skušenostmi i v oblasti zabezpečovací techniky, musíme uvést, že tak to prostě není. Kamerový systém je hlavně systém monitorovací, případně dohledový. K ničemu jinému neslouží. V případě, že by někdo chtěl vyloupit GSM box, stačí si vzít kuklu či jakoukoli jinou masku na obličej a může v pohodě box vykrást i když ví, že je monitorován. Z hlediska krádeže tento systém vůbec neřeší tento problém.

Nicméně, v případě zájmu, jakožto dohledového systému, dodáváme také i soustavu kamerového systému za velmi výhodnou cenu.

Mohu si GSM box rozšířit později i o další box?

Ano, lze je rozšířit teoreticky až o 99 ks.

Budou tyto rozšířující boxy cenově stejné?

Nikoli, budou levnější, jelikož kromě ocelového boxu, budou obsahovat jen relativně jednoduchou elektroniku. Celý systém bude řízen GSM boxem s klávesnici a displejem

Je možné pověřit další osobu vybráním zásilky, pokud by se jednalo o drahé zboží?

Ano, lze pověřit kohokoli z rodiny, souseda, kamaráda atd. Tím, že majitel dostává okamžitě informaci formou SMS o otevření boxu a další SMS o doručení zásilky, může okamžitě reagovat. Stačí pak pouze pomoci SMS poslat jeho tel. číslo do GSM boxu a ten jej pak může bez problému otevřít pouhým prozvoněním mobilem a zásilku vyzvednout. V případě, že by neměl funkční mobil, stačí mu říct nastavený kód a opět může zásilku vyzvednout.